Lubiel Nowy – Warszawa

Rozkład jazdy:  Lubiel Nowy – Warszawa

Odjazdy z Warszawy Warszawa-> Wyszków-> Rząśnik-> Lubiel Nowy Odjazdy do Warszawy Lubiel Nowy-> Rząśnik-> Wyszków-> Warszawa
7:20 15:45 20:30 Warszawa, Dw. Wileński 06 4:20 9:50 17:55 Lubiel Nowy
7:22 15:47 20:32 Warszawa, Szwedzka 01/02 4:22 9:52 17:57 Ostrówek k/Rząśnika
7:24 15:49 20:34 Warszawa, Piotra Skargi 01/02 4:24 9:55 17:59 Wólka-Lubielska
7:26 15:51 20:36 Warszawa, Trocka 01/02 4:26 9:58 18:01 Wólka-Wojciechówek
7:28 15:53 20:38 Warszawa, Młodzieńcza 01/04 4:29 10:01 18:04 Bielino
7:30 15:55 20:40 Ząbki, Wolności 01/02 4:31 10:03 18:06 Bielino (Szkoła)
7:32 15:57 20:42 Marki, Szpitalna 01/02 4:33 10:05 18:08 Wola Polewna
7:34 15:59 20:44 Marki, Szkolna 01/02 4:35 10:07 18:10 Cygany
7:36 16:01 20:46 Marki, Rejtana 01/02 4:36 10:09 18:12 Gołystok
7:38 16:03 20:48 Marki, Wspólna 01/02 4:38 10:12 18:14 Rząśnik (skrz.)
7:39 16:04 20:49 Marki, Pustelnik 01/02 4:40 10:14 18:16 Rząśnik
7:40 16:05 20:50 Marki, Hallera 01/02 4:42 10:16 18:18 Rząśnik (osiedle)
7:42 16:07 20:52 Marki, Graniczna 01/02 4:45 10:19 18:21 Porządzie (las)
7:44 16:09 20:54 Marki, Struga 01/02 4:48 10:22 18:24 Porządzie (wieś)
7:47 16:12 20:57 Słupno, Norwida 01/02 4:51 10:25 18:27 Porządzie (staw)
7:48 16:13 20:58 Słupno, skrz. 01/02 4:54 10:28 18:31 Ochudno
7:49 16:14 20:59 Słupno, Górki 01 4:55 10:30 18:33 Leszczydół Nowiny, Gaj
8:03 16:28 21:13 Wola Rasztowska (skrz.wiadukt) 4:57 10:33 18:36 Leszczydół Nowiny
8:09 16:34 21:19 Trojany 5:01 10:36 18:40 Nadleśnictwo
8:12 16:37 21:22 Głuchy 5:04 10:39 18:44 Wyszków, Sosnowa (skrz.)
8:15 16:40 21:25 Niegów 5:07 10:42 18:49 Wyszków, Okrzei (Dworzec)
8:17 16:42 21:27 Fiszor-Gaj 5:08 10:46 18:50 Wyszków, Sowińskiego (Sezam) 01/16
8:22 16:47 21:32 Lucynów II 03/04 5:09 10:47 18:51 Wyszków, Sowińskiego (PKO S.A)57/58
8:24 16:49 21:34 Tumanek 01/02 5:10 10:48 18:52 Wyszków, Kościuszki 15 (UP)
8:26 16:51 21:36 Wyszków, Warszawska (Rybienko Leśne ) 03/18 5:12 10:50 18:54 Wyszków, Warszawska (Rybienko Leśne ) 03/18
8:27 16:52 21:37 Wyszków, Kościuszki 15 (UP) 5:15 10:53 18:57 Tumanek 01/02
8:28 16:53 21:38 Wyszków, Sowińskiego (PKO S.A)57/58 5:18 10:56 19:00 Lucynów II 03/04
8:29 16:54 21:39 Wyszków, Sowińskiego (Sezam) 01/16 5:23 11:01 19:05 Fiszor-Gaj
8:30 16:55 21:40 Wyszków, Okrzei (Dworzec) 5:25 11:03 19:07 Niegów
8:33 16:58 21:43 Wyszków, Sosnowa (skrz.) 5:28 11:06 19:10 Głuchy
8:36 17:01 21:46 Nadleśnictwo 5:31 11:09 19:13 Trojany
8:39 17:04 21:49 Leszczydół Nowiny 5:37 11:18 19:19 Wola Rasztowska (skrz.wiadukt)
8:41 17:06 21:51 Leszczydół Nowiny, Gaj 5:50 11:31 19:32 Słupno, Górki 01
8:42 17:07 21:52 Ochudno 5:52 11:33 19:34 Słupno, skrz. 01/02
8:45 17:10 21:55 Porządzie (staw) 5:53 11:34 19:35 Słupno, Norwida 01/02
8:46 17:11 21:56 Porządzie (wieś) 5:56 11:37 19:38 Marki, Struga 01/02
8:48 17:13 21:58 Porządzie (las) 5:58 11:39 19:40 Marki, Graniczna 01/02
8:51 17:16 22:01 Rząśnik (osiedle) 6:00 11:41 19:42 Marki, Hallera 01/02
8:53 17:18 22:03 Rząśnik 6:01 11:42 19:43 Marki, Pustelnik 01/02
8:55 17:20 22:05 Rząśnik (skrz.) 6:02 11:43 19:44 Marki, Wspólna 01/02
8:57 17:22 22:07 Gołystok 6:04 11:45 19:46 Marki, Rejtana 01/02
8:58 17:23 22:08 Cygany 6:06 11:47 19:48 Marki, Szkolna 01/02
9:00 17:25 22:10 Wola Polewna 6:08 11:49 19:50 Marki, Szpitalna 01/02
8:02 17:27 22:12 Bielino (Szkoła) 6:10 11:51 19:52 Ząbki, Wolności 01/02
8:04 17:29 22:14 Bielino 6:13 11:54 19:55 Warszawa, Młodzieńcza 01/04
8:07 17:32 22:17 Wólka-Wojciechówek 6:15 11:56 19:57 Warszawa, Trocka 01/02
8:09 17:34 22:19 Wólka-Lubielska 6:17 11:58 19:59 Warszawa, Piotra Skargi 01/02
8:11 17:36 22:21 Ostrówek k/Rząśnika 6:19 12:00 20:01 Warszawa, Szwedzka 01/02
8:13 17:38 22:23 Lubiel Nowy 6:22 12:03 20:04 Warszawa, Dw. Wileński 06
6:25 Warszawa, Al.. Zieleniecka 01
6:30 Warszawa, Rondo Waszyngtona 03

lechita bus ulotka